Staramy się o kredyt hipoteczny

Jeśli nigdy nie staraliśmy się o żaden kredyt to nie wiemy, z czym mamy się do banku zgłosić. Możemy też nie wybrać takie oferty, jaka jest dla nas najbardziej korzystna, a przecież oznacza to dla nas sporą stratę.

Jeśli nie wiemy, do kogo konkretnie mamy się zgłosić to nie pozostaje nam nic innego jak skorzystać z pomocy doradcy finansowego. Zadzwonimy wcześniej to takiej osoby i dowiemy się jak wygląda przygotowanie wszystkich dokumentów. Jeśli przyjedziemy na spotkanie z doradca to szybko przejrzy wszystkie dokumenty. Jeśli czegoś będzie brakowało to na spokojnie będzie można takie dokumenty dostarczyć.

Teraz ważne jest to żeby można było wyliczyć na ile kredytu hipotecznego możemy liczyć. Im więcej zarabiamy tym więcej dostaniemy. Wpływ na wielkość kredytu ma również to ilu członków rodziny mamy. Pamiętajmy, że wszystkie zarobki dzieli się na wszystkich członków rodziny. Doradca finansowy powie nam jak to wszystko ma wyglądać. Przejrzy dokumenty i wyśle zapytanie o ofertę do banków. Ile to będzie banków? Może ich być nawet trzydzieści. To oznacza, że będziemy mogli dostać praktycznie wszystkie możliwe oferty kredytów hipotecznych, jakie są dostępne na naszym rynku.

Negocjowanie warunków kredytu hipotecznego

To kolejna zaleta korzystania z pomocy profesjonalnego doradcy finansowego. Możemy liczyć na to, że doradca w naszym imieniu będzie negocjował warunki. My sobie na to nie moglibyśmy pozwolić, a on tak. To oznacza, że uzyskamy o wiele lepsze warunki niż gdybyśmy sami się do banku zgłosili. Praca doradcy finansowego jest finansowana przez bank, z którym wybierzemy sobie kredyt, a nie przez nas samych.

To powinno nas jeszcze bardziej zachęcić do odwiedzenia strony doradca finansowy Kraków i zapoznania się z oferta doradcy finansowego. Na pewno uzyskamy dzięki temu ważne dla nas informacje. Wybierzemy coś, co spełnia nasze wymogi i wreszcie będzie można sfinansować zakup domu czy mieszkania. Tak robi wiele osób i my możemy do nich już teraz dołączyć.