Komfortowy domek z bali

Pobyt w Zakopanem to na pewno spełnienie marzeń bardzo wielu osób. W tym miejscu będziemy chcieli w sposób szczególny zwrócić uwagę na wybór miejsca noclegowego, co jest jednym z bardziej istotnych aspektów.

Jeśli Zakopane, to oczywiście wiele różnych atrakcji, z których możemy i z których powinniśmy skorzystać. Niemniej ważnym elementem będzie właśnie wybór odpowiedniego miejsca noclegowego. W tym względzie będziemy chcieli wskazać na Elkowe Domki, a konkretnie rzecz ujmując, na jeden z nich, na domek z bali o nazwie Komfort. Tenże obiekt w sposób doskonały nadaje się na wypoczynek od 4 do 6 osób. Posiada on powierzchnię 55 metrów kwadratowych i dwa piętra do dyspozycji. Na piętrze mamy dwie komfortowe sypialnie, a na parterze salon, aneks kuchenny w pełni wyposażony. Przed budynkiem mamy do dyspozycji jedno miejsce parkingowe jak również mamy miejsce na rozpalenie grilla. Wracając jednak jeszcze na chwilę do górnej części domku, to musimy wskazać na to, że w jednej z dwóch sypialni mamy do czynienia z balkonem, z którego rozpościerają się wspaniałe krajobrazy tatrzańskich szczytów. Nie ma więc żadnej wątpliwości, że w tym miejscu mamy do czynienia z jednym z najpiękniejszych obiektów noclegowych w całym Zakopanem, co też zostało docenione przez bardzo wielu turystów, którzy mieli to szczęście przebywać w tym domku.

Domek z bali Komfort posiada także bardzo dobre położenie, ponieważ z jednej strony mamy do czynienia z bardzo spokojną okolicą, a z drugiej strony równocześnie mamy do czynienia z niewielką stosunkowo odległością od Krupówek, która wynosi około jednego kilometra. Tym samym spacer do centrum nie zajmuje wiele czasu i na pewno stanowi dużą przyjemność.

Nie można nie wskazać także na stronę internetową znajdującą się pod adresem – domek Zakopane, dzięki której możemy pozyskać znacznie więcej ciekawych informacji zarówno na temat tego domku jak i innych znajdujących się w tej niezwykłej ofercie, wchodzących w skład Elkowych Domków. Urlop w tym miejscu na pewno będzie niezapomniany, na pewno będzie bardzo przyjemnie zapamiętany.